Zlatan Ibrahimović je u svom stilu prokomentarisao jednu utakmicu na Svetskom prvenstvu.
Uz Tjerija Anrija Zlatan Ibrahimović je komentator i analitičar Mundijala na američkoj televiziji "FOX".
Nakon utakmice Belgija - Iran imao je zanimljivu poruku.
Pomenuti susret drugog kola Grupe G završen je be pobednika i to najmanje popularnim rezultatom 0:0.
Belgijanci su opravdali u logu favorita, ali samo na terenu, ne i u rezultatskom smislu, a golman Irana Alireza Beiranvand je sačuvao mrežu svog tima.
“First half, I almost fell asleep. The second half, I fell asleep." 😂😂😂😂😂
— Roy Wood Jr- Ex Jedi (@roywoodjr) 21. јун 2026.
The less interested he is, the more entertaining he becomes. It’s like a reverse Snoop Dogg pic.twitter.com/X2xBPn43yj
Ibrahimović je jasno stavio do znanja kako je "preživeo" ovu utakmicu.
"Da li je ovo takmičenje u kojem golmani dobijaju pratioce? U prvom poluvremenu sa hteo da zaspim, u drugom sam zaspao", rekao je Ibrahimović.
Voditeljka je dodala da bi Šveđanin mogao da podeli svoje pratioce kojih ima mnogo, ali je dobila odgovor u Zlatanovom stilu.
"Ja nemam pratioce, ja imam "vernike"", našalio se Ibrahimović.
Autor: D.B.