Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Mančester sitija u utakmici 1. kola grupe G Lige šampiona rezultatom 3:1.

TOK MEČA:

Drugo poluvreme:

Zvezda je vodila na poluvremenu, ali je u nastavku prvak Evrope preokrenuo rezultat.

Blistao je Omri Glazer na golu Zvezde,iako je bio direktni krivac za drugi gol Sitija

Golove za Siti postigli su Alvarez u 47. i 60 minutu i Rodri u 73. minutu.

Vodeći gol za Zvezdu postigao je Bukari u 45. minutu

U drugom meču ove grupe Lajpcoig je na gostovanju savladao Jang Bojs sa 3:1

U narednom kolu Zvezda dočekuju Jang Bojs, dok Manćester siti gostuje Lajpcigu.

90. minut - Utakmica je produžena za 4 minuta

88. minut - Pokušava Zvezda da smanji rezultat , par opasnih situacija pred golom građana

85. minut - Pokušao je Doku sa distance boksuje Glazer!

82. minut - Umesto Hvanga i Bukarija u igri su Kangva i Degenek

81. minut - Zvezda se otvorila, Kraso se spetjao

78. minut - U igri je Lučić umesto Mitrovića

77. minut - Siti je u naletu ređaju se šanse pred golom Zvezde

73. minut - GOL, RODRI 3:1! Španac je otvorio stopalo i šutirao u dalji ugao nemoćmog Glazera

68. minut- Dvostruka izmena u Zvezdi, umesto Ivanića i Ndiajea u igri su Kraso i Olajinka

67. MINUT -Sjajan prodor Ivanića i šut , brani Ederson

64. minut - Glazer ponovo sjajno brani šut Halanda glavom sa tri metra

61. minut - Odmah je Zvezda mogla do izjednačenja, Ivanić je izbacio Hvanga koji šutira pravo u Edersona

60. minut - GOL, 2:1, ALVAREZ! Velika greška Glazera centrirao je Alvarez Glazerloše procenio let lopte koja završava u mreži Zvezde.

57. minut - Šutirao je Alvarez, Glazer kratko odbija loptu do Halanda koji natrčava ali Izraelac ponovo sjajno interveniše

55. minut - Siti žestoka napada, "građani" žele što pre potpuni preokret

52. minut - Voker je postigao gol, ali se nalazio u ofsajdu

47. minut - GOL 1:1, ALVAREZ! Siti je nažalost vrlo brzo izjednačio. Haland je izbacio Alvareza ovaj bio brži od Glazera i ugurao loptu u mrežu

46.minut - Utakmica je nastavljena

Prvo poluvreme:

44. minut - Umesto povređenog Bernarda Silve u igri je Žeremi Doku

43. minut - Zvezda pokušava kontrama, ali mnogo grešaka u pasu.

41. minut - Neverovatni Glazer brani šut Fodena sa pet metara

38. minut - Šutira Alvarez sa distance, ponovo sjajno brani Omri Glazer

34. minut - Novi pokušaj Halanda iz šesnaesterca, preko gola

32. minut - Pokušao je Bernando Silva, pravo u Glazera

30. minut - Brza kontra Zvezde, defanzivci Sitija u poslednji čas otklanjaju opasnost

29. minut- Snažan pokušaj Vokera, izblokirao ga je Rodić. Nakon kornera šutira Ake, fantastično brani Glazer

25. minut - Velika sreća za crveno-bele, nakon greške Stamenića, brza akcija Sitija, Haland glavom sa pet metara pogađa prečku

23. minut - Rodri dobija žuti karton zbog neopreznog starta na Bukarijem

21. minut - Zvezda vreba iz kontre i brzonog Bukarija koji je loše prihvatio loptu u obećavujućoj situaciji

20. minut - Srećom po Zvezdu Haland nakon centaršuta nije dobro zahvatio loptu glavom

17. minut - Ponovo sjajan Glazer, nakon brze akcije Sitija i šuta Alvareza

15. minut - Sjajna intervencija Glazera posle šuta Rodrija sa penaltika

13. minut - Ogroman posed domaćina 77 odsto za sada, ipak bez pravih prilika, Zvezda za sada odoleva

9. minut - Već treći korner za Mančester siti, Bernando Silva je uposlio Fodena, koji šutira preko gola

6. minut - Očekivana inicijativa "građana" i veliki posed lopte

3. minut - Prvi pokušaj Sitija, posle kornera probao je Njunez, šutirao je preko gola.

- Stadion u Mančesteru je prepun napunio se vrlo brzo bukvalno pet minuta pred meč

1. minut - Utakmica je počela