U petom kolu Lige Evrope, fudbaleri Partizana na svom terenu igrali su protiv ekipe Jang bojsa.

Partizan - Jang bojs 2:1

Drugo poluvreme

90+5' - KRAJ! PARATIZAN JE OBEZBEDIO PROLEĆE U EVROPI!!! Partizan posle punih 13 godina igra proleće u Evropi, koje se čeka u Humskoj još od 2005. godine!

90' - Igra se još pet minuta!

87' - Propuštena odlična prilika Jankovića - ušao u kazneni prostor, ali se sapleo i pao.

82' - Izmena u Partizanu - Saša Ilić ulazi u igru umesto Danila Pantića.

81' - Sudija dodelio žuti karton Evertonu.

80' - Jang Bojs postigao gol, ali je sudija proceonio da je ipak bio ofsajd!

75' - Partizan se lavovski brani! Ngamaleu šutirao ka golu, srećom, Stojković uspeva da zaustavi loptu!

66' - Asale ponovo imao šansu, ali je Mitrović reagovao u poslednjem trenutku i izbacio loptu u korner. Nema izjednačenja za Jang bojse!

61' - Sve jači pritisak fudbalera Jang bojsa! Navijači Partizana sve glasniji!

59' - Situacija u Humskoj se zahuktava! Asale imao šansu, proigrao dva igrača Partizana, krenuo ka golu, ali pogodio spoljni deo mreže.

54' - GOOOOOOOOLLLL! Ožegoviiiiiić za 2:1! Partizan povratio prednost! Posle sjajne akcije, Pantić centrirao ka Ožegoviću koji je glavom uspeo da postigne bod!

47' - Prvi napad za Jang bojs - Nsame šutira, ali pored gola.

46' - Počelo je drugo poluvreme!

Prvo poluvreme

45+1' - Kraj prvog poluvremena. Tavamba dao gol, pa ga nespretno namestio Švajcarcima.

45' - Igraće se minut nadoknade u prvom poluvremenu.

40' - Poslednje upozorenje Evertonu pred žuti karton.

34' - Mitrović je zaradio prvi žuti karton.

31' - I pet minuta posle izjednačenja nema prilike za gol.

26' - Gol za Jang bojse - 1:1.Miletić je promašio loptu posle centaršuta iz kornera, a onda N. G. Miletić namestio loptu švajcarskom igraču koji je zatresao mrežu. Kiks odbrane Partizana! Strelac - Ngamaleu.

20' - Tavamba dugo držao loptu, pa propustio prilku. Mnogo problema zadaje čuvarima!

16' - Jevtović je šutirao iz velike daljine, ali je lopta otišla pored gola.

12' - GOL ZA PARTIZAN!!! - Janković centrirao, Tavamba skočio i glavom pogodio mrežu - 1:0 za crno-bele!

10' - Prva šansa za Partizan - Vulićević ulazi u kazneni prostor, ali je posle dao loptu golmanu rivala Fon Balmosu.

3' - Partizan je dobro startovao, lopta više bila na rivalskoj strani terena.

1' - Utakmica je počela!

Partizan: Stojković, Vulićević, Nemanja R. Miletić, Mitrović, Nemanja G. Miletić, Everton, Jevtović, Janković, Pantić, Tavamba, Ožegović.

Jang bojs: Fon Balmos, Mbabu, Vitrih, Nuhu, Benito, Sou, Ebiher, Ngamaleu, Sulejmani, Asale, Nsame.

Stadion: FK Partizan. Sudija: Tamaš Bognar (Mađarska).

Oko 15.000 pristalica crno-belih sa tribina prati dešavanja na stadionu u Humskoj.