Završene su utakmice popodnevnog programa u grupi H.

TOK MEČEVA:

Čelsi je na gostovanju u Rusiji odigrao nerešeno3:3. Dva pogotka postigao je Verner i Lukaku za plavce, a Klaudinjo, Azmoun i Erohin u dubokoj nadoknadi za za domaćina.

Juventus je na svom terenu savladao Malme rezultatom 1:0. pogotkom Mojze Kena.

Juventus je prvi sa 15 bodova, Čelsi je drugi sa 13, Zenit je treći sa 4, a poslednjeplasirani Malme osvojio je samo bod

Čelsi i Juventus nastavljaju takmičenje u Ligi šampiona, dok se Zenit seli u Ligu Evrope.

KRAJ MEČEVA:

Drugo poluvreme:

90+5 minut - Utakmice su završene

90 +4 minut - Gol 3:3 u Sankt Peterburrgu, neverovatan meč. Fantstičan gol postigao Erohin.

85. minut -Verner postiže pogodak za novo vođstvo Čelsija u Rusiji i prvo mesto u grupi.

62. minut - Sjajan meč u Rusiji, Čelsi je izjednačio golom Lukakua, sjajna akcija "plavaca".

46. minut - Utakmice su nastavljene

Prvo poluvreme:

45. minut - Gotova su prva poluvremena u Sankt Peterburgu i Torinu.

41. minut - Preokret u Rusiji, Azmoun dovodi Zenit u vođstvo, neverovatan preokret za samo tri minuta

38. minut - Izjednačenje u Sankt Peterburgu, Klaudinjo je strelac

18. minut - Gol i u Torinu, Mojze Ken dovodi Juventus u vođstvo.

2. minut - Čelsi je već poveo u Rusiji, gol postiže Timo Verner.

1. minut - Utakmice su počele