Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Ludogoreca u Bugarskoj sa 1:0 (0:0) u meču 2. kola grupne faze Lige Evrope.

TOK MEČA:

Drugo poluvreme:

90. minut - Utakmica je produžena za čak pet minuta.

85. minut - U igri su Krstičić i Živković umesto Bena i Stanića.

81. minut - Žuti karton za Stanića.

80. minut - Posle kardinalne greške Erakovića izbio je sam Čibota ispred Popovića, bocnuo je loptu napadač domaćih pored golmana Zvezde, ali pored gola je lopta prošla.

77. minut - CRVENI KARTON! Drugi žuti karton za Sisinja zbog faula nad Milanom Pavkovim, tačnije udaranja u glavom laktom.

76. minut - Odlična šansa za Kangu, ali još bolja odbrana golmana domaćih koji je ponovo pokaza klasu i tako čuva svoju ekipu u igri.

75. minut - Probao je šut Pavkov iz daljine, ali siguran je golman domaćih koji je loptu uhvatio "živu."

70. minut - U igri je Petar stanić umesto Gejlora Kange.

68. minut - PREČKA! Probao je Tekpete, fudbaler iz Gane, sa ivice šesnaesterca, ali tresla se smao prečka. U nastavku akcije sjajna odbrana golmana Popovića.

66. minut - Žuti karton za Pavkova koji je sprečio kontu domaćih.

64. minut - GOOOOOOOL - BOMBA Kange! Izveo je aut Rodić, došal je lopta do Pavkova koji se sapleo i nekako dodao loptu do Kange koji je opalio sa više od 20 metara i "pocepao" mrežu Bugara!

59. minut - Sjajna odbrana Popovića koji je u poslednji čas izbio loptu ispred Sotirua, a nakon centaršuta Sisinja.

58. minut - Iz igre je izašao Dioni, u igri je Milan Pavkov.

53. minut - Probao je Kanga šutem sa nekih 20 metara, ali blokirao je njegov šut fudbaler Ludogoreca u poslednji čas.

45. minut - Zavšren je prvi deo igre.

Žuti karton za Kangu zbog protesta, što je ujedno treća opomena za crveno-bele na meču.

45. minut - Prvi deo igre produžen je za dva minuta.

40. minut - Nakon nekoliko promašaja na obe strane tempo igre je drastično pao, kao da obe ekipe jedva čekaju kraj prvog dela igre.

36. minut - Ponovo je probao je Dioni, sada sa velike udaljenosti, ali bio je skoncentrisan golman domaćih i loptu je boksovao van šesnaesterca.

32. minut - Centrirao je Gobeljić do Dionija koji je nadskočio svog čuvara, ali lopta je prošla pored gola Bugara.

27. minut - Najbolja šansa za Zvezdu. Rodić je presekao loptu i dodado do Bena koji je probao levom na prvu, ali pogodio je samo spoljni deo mreže.

17. minut - Žuti karton za Mirka Ivanića zbog faula nad Teteom na ivici šesnaesterca.

3. minut - Prvi korner za Zvezdu, ali bez opasnosti po gol domaćina.

1. minut - Utakmica je počela.