Fudbaleri Partizana savladala su ekipu Spartaka sa ubedljivih 5:0 u utakmici 11. kola Superlige Srbije.

Partizan je ovom pobedom zadržao lidersko mesto na tabeli domaćeg šampionata.

Crno-bele već za par dana očekuje novi okršaj u Ligi konferencija sa ekipom Flore iz Estonije.

Tok meča:

Kraj meča!

90+1. minut - GOOOOOOOOL! Poslednji pogodak za crno-bele postigao je Filip Holender koji je ušao sa klupe u nastavku.

85. minut - Jojić je izašao sam ispred Dubljanića, ali mu je golman Spartaka odbranio. U nastavku je pokušao i Holender, ali bezopasno.

81. minut - Sjajno je Marko Živković proigrao Miljkovića, ali je ovaj iz izgledne pozicije šutirao pravo u Miljkovića.

78. minut - Odličan pas u prostor Jojića za Holendera koji je gađao kontra ugao, ali vrhovima prstiju golma Spartaka čuva svoju mrežu i loptu šalje u korner.

69. minut - Pokušao je Nemanja Jović, ali je izblokiran.

66. minut - U igri su Marko Živković i Miloš Jojić.

65. minut - GOOOOOOOL - Novi pogodak Gomeša, njegov 12. u Superligi Srbije, a 16. u svim takmičenjima. Jović je upisao aistenciju odmah po ulasku u igru.

62. minut - U igri su Pantić i Jović umesto Natha i Terzića. Malo kasnije ušao je i Holender umesto Meniga.

61. minut - GOOOOOOOL - Sjajan pogodak Kvinsija Meniga koji je pogodio gornji levi deo gola Dubljevića, a na pas Natha posle duplog pasa sa Rikardom. Ovo je prvenac Meniga u dresu Partizana.

58. minut - Udarac Terzića sa distance, ali bez problema za Dubljanića.

57. minut - Interesantan pokušaj Natha, ali i dobra odbrana Dubljanića.

56. minut - Milošević i Mihajlović menjaju Dunđerskog i Šćepanovića u ekipi Spartaka

49. minut - Pokušao je Terzić sa desne strane, ali je Dubljanić dobro intervenisao.

46. minut - Počeo je drugi deo igre.

Završen je prvi deo igre u Humskoj!

45+1 minut - GOOOOOOOOL - Drugi gol u sezoni postiže Nikola Terzić i duplira prednost Partizana u Humskoj.

43. minut - Probao je Obradović, ali golman Subotičana je ponovo izašao kao pobednik. Tražili su crno-beli penal, ali ništa od toga.

39. minut - Prošao je Zdjelar po levoj strani, zavrnuo na penal, Gomeš je propustio do Meniga koji se spetljao, ali nekako je šutnuo po zemlji, ipak se dobro snašao golman gostiju koji je upisao još jednu odbranu.

29. minut - Probio je Menig po desnoj strani, zastao i probao da doda do Rikarda, ali ovaj je zakasnio u odsudnom momentu i propala je odlična šansa za crno-bele.

27. minut - Najbolja šansa na meču za Subotičane. Probio je Dunđerski, zavrnuo loptu do Srećkovića koji je probao sa penala, ali lopta ide preko gola crno-belih.

25. minut - Centrirao je Menig, Subotičani su izbacili loptu na ivicu šesnaesterca, na nju je naleteo Šćekić koji je "opalio" iz prve, ali lopta ide preko prečke.

21. minut - Pokušali su Subotičani, ali siguran je bio Popović koji se ustalio među stativama crno-belih.

17. minut - Probao je lukavo Terzić da lobuje golmana Subotičana na pas Natha, ali lopta je prošla tik pored stative gola.

14. minut - GOOOOOOOOL - Crno-beli su poveli 11. golom Rikarda Gomeša u sezoni, a na asistenciju Meniga.

9. minut - Pokušao je Menig još jednom iz solidne pozicije, ali je izblokiran u poslednji čas.

8. minut - Prvi pokušaj na meču imao je Partizan,tačnije Menig, ali je šutirao preko gola.

5. minut - Dosta miran početak meča.

1. minut - Utakmica je počela!