Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se večeras u osminu finala Kupa Srbije, pošto su na svom terenu posle preokreta pobedili Zlatibor sa 4:2.

Zlatibor je poveo golovima Vasilija Janjića u 31. minutu i Uroša Miloradovića u 56. minutu. Zvezda je smanjila zaostatak u 71. minutu kada je strelac bio Mirko Ivanić, dok je u 73. minutu na 2:2 izjednačio Aleksa Vukanović.

Zvezda je povela golom Radovana Pankova u 84. minutu, a pobedu crveno-belima obezbedio je Andrija Radulović pogotkom u 86. minutu.

U osminu finala plasirali su se i branilac trofeja Vojvodina, Voždovac, Radnički Niš, Napredak, Javor, Spartak, Metalac, Čukarički, Radnik, Rad, TSC, Mladost, Partizan, IMT i Proleter.

Žreb za osminu finala održaće se u utorak u podne, a utakmice su na programu 25. novembra.