Fudbaleri TSC-a eliminisani su iz Evrope posle penal serije u Senti od ekipe FCSB u okviru 2. kola kvalifikacija LE.

PRODUŽECI:

120. minut - Utakmica je produžena za još dva minuta!

117. minut - GOOOOOL! TSC je izjednačio preko Tomanovića. Ovo je pravo ČUDO u Senti!

108. minut - GOOOOL! Petre ponovo vraća prednost Rumunima, ima li TSC snage za novi povratak?

Počeo je drugi produžetak.

107. minut - GOL! Tumbasević izjednačava rezultat! Kraj prvog produžetka.

104. minut - GOL! Man je pogodio odmah nakon što je Silađi dobio crveni. Težak zadatak za ekipu iz Bačke Topole.

103. minut - CRVENI KARTON za Sinađija zbog grubog starta!

98. minut - Silađi je promašio zicer, bio je sam ispred gola gostiju, ali nije uspeo da pogodi.

91. minut - Počeo je prvi produžetak.

DRUGO POLUVREME

94. minut - GOOOL! 4:4 Tomanović neverovatno TSC je izjednačio.

93. minut - GOL! 3:4 Steaua povela nesretnim autogolom Balaža.

90 minut - Počelo je pet minuta nadoknade vremena

87. minut - Silađi pokušao da lobuje Dukana sa svoje polovine, golman Steaue teškom mukom uhvatio loptu.

85. minut - Kontra za TSC, Silađi je uposlio Banjca, koji šutira pored gola sa distance.

80. minut - Pokušao je Petre nakon ubacivanja sa strane ali Filipović odlično reaguje

73. minut- Izmena u ekipi TSC-a, umesto Lukića u igri je Silađi.

68. minut - Opao je tempo igre.

63. minut - GOL 3:3, Man, iz penala. Oboren je Koman, gostujući igrač siguran sa kreča.

60 . minut - Velika šansa za Steauu, ali Filipović sjajno brani šut Komana

51. minut - GOOL 3.2 Antonić koristi grešku golmana Steaue koji je ispustio loptom nakon centaršuta i glavom postiže gol. TSC ponovo vodi

50. minut - GOL 2:2, Man Steaua je izjednačila,

Gosti brzo koriste brojčanu prednost Koman je prošao po levoj strani, pronašao Mana, koji se ivice šesnaesterca savladao Filipovića lepim udarcem.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

PRVO POLUVREME

44. minut - Ponjević koji je već imao žuzi karton, neoprezno je startovao i dobio direktan crveni karton, TSC, ostaje sa igračem manje!

40. minut. - Opao je ritam meča

34. minut - Ponjević je dobio žuti karton nakon starta nad Krecuom,

31. minut - Žuti karton za Zeca tražio je jedanaesterac, a umesto toga dobio žuti karton.

25. minut - GOL 2:1, Koman Rumuni smanjili prednost, lepa akcija Steaue Krecu je uposlio Komana koji je plasirao loptu u nebranjeni deo mreže.

20. minut - Obostrano otvorena utakmica sa obe strane

14. minut - GOL 2:0, Duronjić Još jedna sjajna akcija, Lukić je uradio sve kako treba, probio odbranu protivnika, a onda proigrao Duronjića koji je sjajno podbo loptu preko golmana Dukana plasirao loptu u mrežu

11. minut - GOL 1:0, Milićević  Odlična akcija domaćeg tima,  Milićević je dobio savršenu loptu od Zeca sa desnog boka i glavom je smestio u gol!

7. minut - Prva prilika za Steauu, ali sjajno brani  Filipović sa distance

4. minut - Početno ispitivanje snaga

1. minut - Utakmica je počela

SASTAVI:

TSC: Filipović – Balaž, Antonić, Babić, Ponjević – Zece, Tomanović, Tumbašević, Milićević – Lukić Duronjić FSCB: Dukan – Kretu, Simion, Briceag, Pantea – Morutan, Perianu, Pantiru – Man, Koman, Buziuk