Fudbaleri Partizana plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto su večeras u Kišinjevu savladali moldavski Sfintal posle produžetaka 1:0 - 0:0.

Jedini gol postigao je Bibras Natho u 104. minutu iz penala i "reprizirao scenario" iz prethodne runde protiv letonskog RFS-a.

Naredni rival crno-belima, takođe u gostima, biće belgijski Šarlroa 24. septembra.

DRUGI PRODUŽETAK:

120. minut - Utakmica je produžena za tri minuta.

117. minut - Pokušava domaćin da dođe do gola Partizana, međutim, nemaju pravu ideju!

115. minut - Partizan mirno privodi meč kraju! Crno-beli drže loptu u svom posedu!

110. minut - Umesto Sume u igru je ušao Šćekić.

106. minut - Počeo je drugi produžetak.

PRVI PRODUŽETAK:

105. minut - Završen je prvi pridužetak.

104. minut - GOOOL! Natho pogađa sa penala!

103. minut - Matić je oboren. PENAL za Partizan.

101. minut - Žuti karton za Lutovca zbog oštrog strata.

91. minut - Počeo je prvi produžetak.

DRUGO POLUVREME:

90. minut - Završen je regularni deo igre. Idemo u produžetke.

90. minut - Suma pokazuje veliku želju da probije bunker domaćina, šutirao je ponovo na dodavanje Markovića, bio je izblokiran. Tri minuta nadoknade u regularnom delu meča.

87. minut - Suma u novoj akciji! Lepo se okrenuo na 16 metara od gola i spoljnom šutirao pored stative!

85. minut - Suma asistira, a Asano sa pet metara petom prebacuje gol!

79. minut - Sadik je izašao iz igre, umesto njega ušao je Bojan Matić.

72. minut - Sjajna akcija Asana i Markovića završila se šutem sa ivice šesnaesterca, ali lopta ide pravo u golmana domaćih.

69. minut - Pokušaj Markovića iz okreta, ali direktno u golmana Sfintula!

63. minut - Lazar Marković menja Filipa Stevanovića!

62. minut - Partizan nikako da probije čvrst bedem ispred gola Moldavaca!

52. minut - Probao je Suma sa nekih 20 metara, ali pravo je pogodio u golmana domaćih. Još jedna prilika za crno-bele...

49. minut - Ukrao je loptu Sadik, dodao do Sume koji je probao spoljnom, ali lopta ide pored gola!

46. minut - Probao je odmah Stevanović iz daljine, ali pravo u golmana domaćih.

46. minut - Počeo je drugi deo igre.

PRVO POLUVREME:

Završen je prvi deo igre!

45. minut - Prvo poluvreme je produženo za dva minuta!

40. minut - Probao je Sadik iz okreta sa ivice šesnaesterca, ali lopta ide daleko preko prečke!

34. minut - Žuti karton za Sadika zbog faula u napadu nad golmanom Sfintula.

33. minut - Prilika za Sfintul! Mošuljak pokušava, ali direktno u Stojkovića. Sadik oboren na drugoj strani, nema penala.

30. minut - Partizan ima terensku incijativu, dominira terenom, međutim, loša završnica napada...

23. minut - Propustio je Asano sjajnu šansu. Dobio je dugu loptu, probao iz prve, ali nije uspeo lepo da je zahvati i odlična prilika je propala.

17. minut - Probao je makazicama Miljković posle kornera koji je izveo Natho, ali lopta ide preko prečke.

11. minut - Crno-beli imaju inicijativu, ali za sada bez konkretne prilike. Domaći u ''bunkeru'' od starta!

2. minut - Prva prilika na meču za Partizan. Probao je Ostojić glavom posle kornera koji je izveo Natho, ali na visi zadatka bio je golman domaćih.

1. minut - Utakmica je počela!

SASTAVI:

Sfintul: Kalansea, Ojog, Novicov, Smirnov, Svinarenko, Sanja, Plamadela, Slivca, Močulijak, Mandrisenko, Volkov Partizan: Stojković, Urošević, Vitas, Ostojić, Miljković, Natho, Zdjelar, Stevanović, Asano, Sadik, Suma. Stadion: Zimbru Sudija: Juri Frišer (Estonija)